Морфологія
Шпаргалка з української мови: найголовніше на ЗНО
Якою ще мовою, як не українською, ми повинні володіти якнайдосконаліше?! Парадокс, звичайно, але якраз рідну мову ми знаємо, м’яко кажучи, не дуже: правильне написання та вимова слів “шкутильгає” чи не у всіх.
ЗНО – чудова можливість спонукати молодих людей до детальнішого опрацювання царини правил нашої ніжної, співучої, милозвучної мови. Запам’ятайте, знати іноземні мови – круто, а добре вивчити свою – просто необхідно. Тому пропонуємо вам добірку найголовніших правил з української мови, які треба знати, як свої п’ять пальців (http://academia.in.ua/?q=node/2381).
Інтерактивна картинка ” Морфологія “
Навчайте зацікавлених. Учіться в найкращих
Ми хочемо об’єднати всіх, для кого навчання й пізнання – це стиль життя. Всіх, хто любить навчатися, і всіх, хто може передавати знання. Мета EDUGET – зробити процес отримання знань змістовним і захопливим.
Інтерактивні уроки від кандидата філологічних наук Оксани Данилевської
♦ Морфологія. Іменник. Прикметник. Числівник. Займенник.
♦ Морфологія. Дієслово. Прислівник.
♦ Морфологія. Службові частини мови. Написання “не” з різними частинами мови : https://www.eduget.com/uk/
Карти пам’яті – це унікальна технологія роботи з інформацією
Ментальна карта як спосіб візуалізації мислення
Для загального розвитку
Гіпермаркет Знань – найкращий сайт для навчання
Гіпермаркет Знань дає вам можливість підготуватися до відкритих уроків, контрольних робіт і практичних завдань. Тут зібрані шкільні підручники, посібники, дидактичні матеріали, якими ви можете користуватися і до того ж абсолютно безкоштовно. У Гіпермаркеті Знань представленамаса пізнавальної та цікавої інформації. В онлайн-школі ви легко знайдете будь-які уроки, домашні завдання, реферати, твори, презентації, шпаргалки та багато інших цікавих матеріалів, які допоможуть вам краще засвоїти урок і підготуватися до виконання домашнього завдання (http://edufuture.biz).
Творче навчання: QR–код
Закодуйте цитати відомих українців про успіх. Скористайтеся посиланням:https://ukontent.wordpress.com/
♥ Довідка. “Малюнки із загадковими темними квадратиками на білосніжному тлі”,”магічні квадрати”,”картинки із зашифрованою інформацією” або так званий QR-код. Вигаданий японцями ще в 1994 році, отримав насьогодні широке розповсюдження , адже внаслідок технічного прогресу збільшилися можливості його використання в повсякденному житті.
Де можна побачити QR-код?
Він зустрічається на сайтах,в рекламі, в куточку маркетингового плаката або афіші, на білбордах, на упаковках, на сторінках підручників,журналів і на візитках.
Генератор QR-кодів
http://creambee.ru/qr-code-generator/
http://creambee.ru/blog/post/create-nonstandard-qr-code/
https://13studio-spb.ru/sozdat-qr-kod/
http://www.visualead.com/qurify2/ru/