Морфеміка.Словотвір

                                                                                                                              Для  загального  розвитку:  M-Ukraine 

модерн
       Найцікавіші статті та фоторепортажі про життя в Україні та про українців, новини суспільства, економіки, спорту, культури. Веселі розповіді та приколи, кулінарні рецепти, все про здоров’я, українську моду, красу, талановитих людей, винаходи і гаджети.

Похожее изображение                                Неймовірно милі українці: роботи львівської художниці, які створюють чарівний настрій


проців      Якщо ви стомилися від зими і прагнете, щоб вашу душу закутало справжнє тепло, радимо переглянути чарівні картини львівської художниці Вікторії Проців.  Її персонажі милі та добрі українці, показані в щасливі і красиві моменти життя.

       Чимось вони нагадують янголят і малят з картин іншої відомої художниці Євгенії Гапчинської, та відрізняються тим, що мають український колорит і свою унікальну ауру (http://m-ukraine.com).Похожее изображение

                                         “Лайфхаки  з  української  мови”:  вчимо  українську  інтерактивно

    EdEra Домашня Сторінка    EdEra та Освіторія створили онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків), що допоможе опанувати базові теоретичні знання з української мови, виробити навички успішної мовленнєвої комунікації та підготуватися до складання ЗНО. Курс складається із 16 тем, тестових та відкритих завдань, допоміжних матеріалів та супроводжуючого інтерактивного конспекту на платформі EdEra Books .

                                                             Що таке лайфхак? лайф                                       

       Англійське слово “hack”, що буквально перекладається як “рубати”, у середовищі комп’ютерщиків означає “знайти ефективне вирішення проблеми. А коли додамо до нього слово “life” (“життя”), отримаємо “lifehack”.

       Лайфхак, таким чином, це корисні поради та хитрі прийоми, що допомагають упоратися з повсякденними завданнями.

       Дізнайся більше: http://pustunchik.ua/ua/online-school/linguistics/chto-takoye-layfkhakПохожее изображение

                                          Будь  медіаграмотним!  Магія  онлайн-тестів:  чому  важко  оминути

         

       Довідка. Лонгрід (англ. Long-form journalism) — жанр журналістики, якому притаманний великий обсяг контенту[1]. Обсяг лонгріду може досягати обсягу роману. В лонгрідах широко застосовують мультимедійний контент та художній літературний стиль.Похожее изображение

                                                                                                                                                             Творче  навчання: CANVA

                                                Canva – витончена альтернатива старому PowerPoint

      Сервіс допоможе створити не тільки ідеальні презентації, а й навіть химерні обкладинки для своєї сторінки на Facebook або Twitter.

   Canva   У Canva є можливість не тільки безпосередньо набирати документи і додавати плакати, але й підвищувати свою візуальну культуру за допомогою наочних міні-уроків, наприклад, за базовими правилами поєднання кольорів.

      Після короткої реєстрації вам автоматично висилають запрошення на пошту, а ви, у свою чергу, можете його відправити  п’яти своїм друзям (http://studway.com.ua/canva/).

         Завдання. Використовуючи  творчі  можливості  Canva, спробуйте створити постер, мотиватор або презентацію, познайомте однокласників із останніми мистецькими новинками України. Якщо  вам необхідна допомога, скористайтеся  сторінкою ” Медіатекст про книгу і читання” (http://natalka22.dp.ua/медіапросвітитель/).

Тег (1)постер - 3
постер                            speak out- best new bluetooth speakersПохожее изображение