Мистецькі події

 

    “ЛітАкцент” — спільний проект Національного університету “Києво-Могилянська академія” (творче забезпечення сайту здійснюється за участі наукового центру досліджень сучасної літератури НаУКМА) та видавництва “Темпора”.

                                                                                    http://litakcent.com/about/

     Книга “Гаррі Поттер і прокляте дитя” встановила новий рекорд за попередніми замовленнями в США, обійшовши за цим показником попередню книгу про хлопчика-чарівника – “Гаррі Поттер і Дари Смерті”, що вийшла в 2007 році.  Про це свідчать дані найбільшої американської мережі книжкових магазинів Barnes and Noble, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

     Сайт Amazon Books також зазначив, що нова книга очолює список найпопулярніших видань для замовлення як у друкованому вигляді, так і в електронній версії. Точних цифр поки що не розголошують.

      “Гаррі Поттер і Прокляте дитя” оригінально є спектаклем із двох частин, прем’єра якого відбудеться в Лондоні 30 липня. Всі квитки було розпродано в перші ж години після початку продажу. Однойменна книга є п’єсою, вона надійде в продаж 31 липня, в день народження персонажа Гаррі Поттера і авторки Джоан Ролінґ.

     Усього в світі було продано понад 450 млн примірників перших семи книг серії про Гаррі Поттера, а екранізації зібрали в світовому прокаті понад $7 млрд.

Українська літературна газета         Українська літературна газета – сайт про українську літературу та світову літературу. Читайте новини літератури, статті, рецензії на книжки, прозу, поезію.

                                                                                http://litgazeta.com.ua

                    Жадан, Карпа, Фоззі, Кідрук, Кокотюха, Винничук та Рафеєнко склали “ДНК”

         Підготовка до Форуму видавців набирає обертів й подарує читачам велику кількість приємних сюрпризів. Одним з них стане творчий експеримент сімох українських письменників – книжка “ДНК”. Сергій Жадан, Юрій Винничук, Ірена Карпа, Олександр «Фоззі» Сидоренко, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха та Володимир Рафєєнко реалізували спільний літературний проект, фантазуючи на тему генетичної пам’яті. Книжка вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» напередодні Форуму видавців й буде вперше презентована у Львові 18 вересня.

        Книжка “ДНК” – це історія звичайного українського студента престижного китайського університету, який у не надто віддаленому майбутньому стає піддослідним у науковому експерименті: розшифровка генетичного коду дасть йому змогу особисто пережити найяскравіші моменти з життя предків. Сім історій у книжці — сім спогадів, які дивним чином зберігалися десь у структурі ДНК нащадка протягом 150 років, до далекого 2057-го. Це сім переконливих голосів і науково-фантастичний роман неочікувано перетворюється на правдиву розповідь про батьків і Батьківщину. Нові спогади склалися в приголомшливу, жорстоку у своїй правдивості історію країни: правда народовців кінця ХІХ століття, правда французьких емігрантів, правда селян з ядерного полігону Харківщини, правда переселенців з охопленого війною Донбасу — усе це в ДНК Чумаків.

      Книжка “ДНК” з’явиться у продажу на початку вересня й буде вперше презентована на Форумі видавців у Львові 18 вересня.

                                                                                                                                                                                         Жінка-УКРАЇНКА

       Сайт творчих, талановитих, ініціативних берегинь “Жінка–УКРАЇНКА”.

        Cправжня українка – це, в першу чергу, талановита душа, щире серце. У ній окрім зовнішньої краси так багато внутрішньої величі. Вона чиясь дружина, донька, сестра, наречена, подруга, мати. Вона мудра і велична, розумна і талановита. Встигає скрізь і все. А ще – вона безмежно любить землю на якій народилася, живе. Від Бога має талант писати, співати, вишивати, майструвати, творити власноруч справжні дива.

Обери 7 історичних чудес України