Медіасемінар-практикум

      Районний семінар-практикум учителів української мови та літератури ” Роль інформаційно-комунікативних, медіаосвітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості”.

      Крокуючи в ногу з освітніми тенденціями, нещодавно ми розпочали довгостроковий  дослідницько-творчий  ЗНО-квест “Мережевий синтаксис, або Кому підкоряються вершини”. Це не перший наш досвід організації електронних пошукових експедицій, адже минулого року  члени ЗНО-клубу для учнів 2-6 класів провели  краєзнавчий “живий” квест “Земля, де я народився” та майстер-клас для директорів загальноосвітніх закладів “Основні підходи до проектування навчального веб-середовища, що сприяють ефективній підготовці учнів до ЗНО”.

     Учителі-словесники – гості районного семінару – були запрошені на заключний (підсумковий) етап веб-проекту. 

     Мета: познайомити з особливостями візуалізації навчальної мовно-літературної інформації в системі е-learning як ефективного інноваційного інструменту підготовки до ЗНО  через використання однієї з найкращих форм навчально-виховної взаємодії – веб-квесту.


Wedding Ideas (3)

IMG_2873_calendar-105

P

loonapix_15121470871078429998

 

                                                                                                                                                                                         Майстер-клас

Комікси йдуть до українських шкіл, або Чи має графічно-оповідний жанр освітні перспективи_

        Коротко про головне. Учителі української мови та літератури  познайомилися із зарубіжним досвідом активного використання коміксів з освітньою метою; обговорили важливість  актуальності графічно-оповідного  жанру для навчання та виховання  дітей в українських школах; відчули творчий  процес на собі й створили комікси на лінгвістичну тему, використовуючи  безкоштовний інструмент Write comics для візуалізації цікавих історій.  


P (13)

loonapix_1512144779178523363

P (10)

loonapix_15121434451078417166

 

P (15)

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>