У фотооб’єктиві – вишиванка

      Третій четвер травня Всесвітній день вишиванки свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу.

    Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі, тому до етноконкурсу долучилася вся шкільна спільнота – від найменших до найстарших.

вишивввв

                                                            Голлівудські зірки все частіше обирають вишиванку

      Вишиванка чудово і гармонійно виглядає у будь-яких випадках: на прогулянці, у діловій поїздці чи романтичній подорожі. А ще вишиванку можна одягати будь-де і будь-коли і неважливо скільки тобі років, який у тебе настрій та якої ти національості. Останнім часом вишиванка активно завойовує серця не лише українців, але й голівудських зірок — це дійсно вражає. На сторінках модних журналів часто можна побачити світлини закордонних представників шоу-бізнесу у вишитих сорочках.

Дізнайтеся  більше: https://antikor.com.ua/

pizap.com14952120540151

pizap.com14952091338591

pizap.com14952157532651

2 MyCollages

3 MyCollages

4 MyCollages

5 MyCollages

6 MyCollages

 

2 thoughts on “У фотооб’єктиві – вишиванка

  1. Вадим Петриченко

    Вітаю, пані Наталя.
    Погляньте, будь ласка: http://site-vchyt.blogspot.com/

  2. Natalka

    Доброго літнього дня,колего Вадиме!Дякую за чудову пропозицію приєднатися до Вашого нового проекту. Сподіваюся,що наша співтворчість буде плідною і результативною!Бажаю міцного здоров’я,цікавих зустрічей,креативних ідей!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>