Weekend на Хортиці

      “Добре там, де вітчизна — IBI BENE, UBI PATRIA,” наголошує давньоримський  афоризм . Лицарство, відвага, фізична сила і моральна стійкість героїчних предків і  безстрашних  сучасників – це гідний приклад  для вихованців самовідданої любові до Батьківщини.

     ” У ранньому дитинстві повинні бути вже закладені геройські почуття, що налаштовують душу на подвиги любові й шляхетності. І хіба історія представляє мало прикладів героїв? ” – з гордістю говорив  Микола Шелгунов. 

    Дійсно, історія України – це історія боротьби за волю і процвітання рідної землі. Лицарі Київської Русі, козаки Гетьманської Доби, січові стрільці, ветерани Другої світової війни та російсько – української війни на сході України – гордість нашої нації.photovisi-download 44(2)

     Українська героїчна історія досить яскраво опоетизована в усній народній творчості , особливо  в історичних піснях та думах, а також у вітчизняній класиці.   my favourite parts

my favourite parts

photovisi-download8 (3)

       ♥ “Відкривайте для себе Україну” разом із колективом проекту, командою творчих людей, об’єднаних бажанням створити цікавий та корисний україномовний онлайн-журнал”.

Untitled-4my favourite parts (2)photovisi-download88 (4)my favourite parts (3)

        Проект hortica.zp.uа – незалежний ресурс, створений з метою популяризації острова Хортиця в масштабах України та всього світу. На даний момент проект реалізується виключно за рахунок особистих коштів автора, із залученням допомоги всіх бажаючих.

хортицяphotovisi-download 48(5)

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>